Kad Jūs apmeklējat uzsaktbiznesu.lv tīmekļa vietni, mēs no Jums ievācam dažādu informāciju, lai nākotnē varētu sniegt labākus pakalpojumus.

Tādēļ, veicot pasūtījumu vai reģistrējoties mūsu vietnē, Jums var tikt lūgts ievadīt e-pasta adresi. Tomēr mūsu vietni varat apmeklēt arī anonīmi.

Kam mēs izmantojam Jūsu informāciju?

Jebkuru no Jums savākto informāciju var izmantot vienā no šādiem veidiem:

Lai personalizētu Jūsu pieredzi – (Jūsu informācija palīdz mums labāk apmierināt Jūsu individuālās vajadzības).pog

Lai uzlabotu klientu apkalpošanu (Jūsu informācija palīdz mums efektīvāk reaģēt uz Jūsu klientu apkalpošanas pieprasījumiem un atbalsta vajadzībām).

Lai nosūtītu periodiskus jaunumus

E-pasts. E-pasta adrese, ko sniedzat, lai apstrādātu savu pasūtījumu, tiks izmantota tikai, lai nosūtītu Jums informāciju un atjauninājumus saistībā ar Jūsu pasūtījumu.

Maksājumi elektroniskajā veikalā tiek apstrādāti, izmantojot platformu makecommerce.lt, kuru pārvalda Maksekeskus AS (Niine 11, Tallina 10414, Igaunija, reģ.nr.: 12268475), tāpēc Jūsu personas informācija, kas nepieciešama maksājuma izpildei un apstiprināšanai tiek nosūtīti uz Maksekeskus AS.

Piezīme: Ja vēlaties atteikties no turpmāko e-pasta vēstuļu saņemšanas, nosūtiet mums informāciju uz noradīto e-pasta adresi info@uzsaktbiznesu.lv.

Kā mēs aizsargājam Jūsu informāciju?

Mēs izmantojam dažādus drošības pasākumus, lai saglabātu Jūsu personiskās informācijas drošību, kad ievadāt, iesniedzat vai piekļūstat savai personiskajai informācijai.

Vai mēs izpaužam jebkādu informāciju nepilnvarotām personām?

Mēs nepārdodam, netirgojam un citādi nenododam Jūsu personisko informāciju ārējām pusēm. Tas neattiecas uz uzticamām trešajām pusēm, kas palīdz mums uzturēt mūsu vietni, veikt uzņēmējdarbību vai apkalpot Jūs, ja vien šīs puses piekrīt saglabāt šīs informācijas konfidencialitāti. Mēs varam arī izpaust Jūsu informāciju, ja uzskatāt, ka tā ir nepieciešama, lai ievērotu likumu, īstenotu mūsu vietnes politiku vai aizsargātu mūsu vai citu personu tiesības, īpašumu vai drošību. Tomēr apmeklētāju informācija, kas nav personiski identificējama, var tikt sniegta citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citiem mērķiem.

Trešo personu saites

Laiku pa laikam pēc mūsu ieskatiem mēs savā tīmekļa vietnē varam iekļaut vai piedāvāt trešo pušu produktus vai pakalpojumus. Šīm trešo pušu vietnēm ir atsevišķas un neatkarīgas konfidencialitātes politikas. Tāpēc mēs neesam atbildīgi par šo saistīto vietņu saturu un darbībām. Tomēr mēs cenšamies aizsargāt mūsu vietnes integritāti un priecājamies par jebkādām atsauksmēm par šīm vietnēm.

Atbilstība Latvijas Tiešsaistes privātuma aizsardzības likumam

Tā kā mēs augstu vērtējam Jūsu privātumu, esam veikuši nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai ievērotu Latvijas tiešsaistes privātuma aizsardzības likumus. Tāpēc bez Jūsu piekrišanas mēs neizplatīsim Jūsu personisko informāciju nepilnvarotām personām.

Tiešsaistes privātuma politika

Šī tiešsaistes konfidencialitātes politika attiecas tikai uz informāciju, kas apkopota mūsu vietnē, nevis uz informāciju, kas apkopota bezsaistē.

Jūsu piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.

Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā

Ja mēs nolemsim mainīt savu konfidencialitātes politiku, šīs izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.